Dersli Orjinal Sanal Bağlama

Mobil Bağlama Enstrümanı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.7 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Eren Alp
Türk halk müziğinde yaygın olarak kullanılan bağlama'nın mobil versiyonunu bulabileceğiniz Dersli Orjinal Sanal Bağlama uygulamasını ücretsiz olarak Android telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Türk halk müziğinde yaygın olarak kullanılan bağlamanın mobil versiyonunu bulabileceğiniz Dersli Orjinal Sanal Bağlama uygulamasını ücretsiz olarak Android telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Hassas ve çoklu dokunma özellikleri ile sade bir tasarıma da sahip olan uygulama sayesinde sevilen halk müziği eserlerinin bağlama ile nasıl çalındığının derslerini videolu bir şekilde izleyebilir, eserlere ait notaların yavaş yavaş, parça parça basılan yerlerini görerek ve dinleyerek sizde bu eserleri çalmaya başlayabilirsiniz. 

Uygulama ile öğrendiğiniz eserleri gerçek bağlama üzerinde de çalabilme yeteneğine kavuşturan uygulamada ayrıca çaldıklarınızı kayıt edebilir ve daha sonra dinleyebileceğiniz gibi birden fazla teli aynı anda çalabilirsiniz.

Android telefon ve tablet kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamanın videosunu da aşağıda bulabilirsiniz.

Dersli Orjinal Sanal Bağlama Tanıtım Videosu

Dersli Orjinal Sanal Bağlama indir